FanClub Blaxy Girls World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intrebarea mea

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Adda_Luv_blaxy




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 02/09/2008

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Intrebarea mea   Intrebarea mea Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 2:13 pm

Intrebarea mea 41195 Buna! Intrebarea mea 41195

Imi place foarte mult trupa Blaxy Girls Intrebarea mea 598178 Intrebarea mea 598178 , deci mi-am facut un forum.Nu e inca gata dar mi-ar placea ca fetele Blaxy sa se inregistreze. Ar fi o onoare pentru mine si pentru viitorii useri( Intrebarea mea 8144 ) sa avem niste cantarete atat de tinere si talentate pe forum. Forumul este http://blaxy.MyForum.ro. E in constructie
Sus In jos
anne102




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 05/02/2009

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea mea   Intrebarea mea Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 8:19 pm

HY Intrebarea mea 342916
Vroiam sa va spun ca sunteti trupa mea preferata...din pacate nu am putut sa vin la concertul pe care lati sustinut in Iasi dar miar placea sa mai veniti... Intrebarea mea 94943 va rog sa ma contactati pe id: anne_pink_star pop la voi Intrebarea mea 323632
Sus In jos
 
Intrebarea mea
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FanClub Blaxy Girls World :: Blaxy Girls :: Intrebari-
Mergi direct la: